Iets extra's voor een patiënt?
Ligt een familielid of goede vriend(in) in het ziekenhuis voor meerdere dagen? Dan is het altijd leuk om een extra attentie voor hem of haar te verzorgen. U kunt langsgaan (zie onze bezoektijden), maar u kunt ook via deze website iets leuks of bijzonders voor deze patiënt regelen:
- U kunt een kaartje sturen. U kiest een afbeelding naar wens, schrijft er een berichtje bij. Onze vrijwilligers zorgen ervoor dat de patiënt een print van dit kaartje overhandigd krijgt op bed.
- Als uw familielid of vriend(in) naar de ziekenhuisradio luistert, kunt u een plaatje aanvragen. De Flevo Ziekenomroep is de huisomroep van het Flevoziekenhuis en verzorgt en verzorgt dagelijks 1 of meerdere radioprogramma's.
- Om uw familielid of vriend(in) echt te laten verwennen, kunt u voor hem of haar een verwenbon aanschaffen. Met deze bon kan de patient een afspraak maken voor een bezoek van de kapper, pedicure, hand- of voetmassage of een schoonheidsbehandeling.
- Speciaal voor patiënten met borstkanker, hebben twee medewerkers van het Flevoziekenhuis een speciale Embrace omslagdoek ontworpen, die patiëntes kunnen omslaan tijdens hun behandeling of ander ziekenhuisbezoek.
Laatst aangepast op woensdag 09 mei 2012 14:41






